Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 12 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 68
دیروز  ------------------دیروز ------------------752
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 2751

تشکیل کارگروه پیشگیری از اعتیاد در دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) ضروری است

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 

 

 


 دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قزوین، تشکیل کارگروه پیشگیری از اعتیاد را در دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) ضروری خواند و از حمایت ستاد مبارزه با موادمخدر از پایان نامه های دانشجویی مرتبط خبر داد.


 علی رحمانی در هشتمین جلسه کمیته فرهنگی و پیشگیری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان که  با حضور اعضای کمیته و نمایندگان موسسات و مراکز آموزش عالی استان در دانشگاه بین المللی حضرت امام خمینی (ره) قزوین برگزار شد، با اشاره به اهمیت و جایگاه حوزه دانش آموزی و دانشجویی در امر پیشگیری از اعتیاد، بر تلاش بیشتر مسوولین استان در اجرای برنامه‌های فرهنگی و پیشگیری در جمعیت دانشجویی استان تاکید کرد.


وی ضمن ارائه آمار شیوع اعتیاد در جمعیت دانشجویی و رتبه استان در سطح کشور بر لزوم توجه ویژه مدیران و روسای دانشگاههای استان و اجرای برنامه های آموزشی از جمله مهارت‌های زندگی، حل مساله، جرات مندی و... برای کاهش نرخ شیوع اعتیاد تاکید کرد.


دبیر شورا بیان کرد: ستاد مبارزه با مواد مخدر از پایان نامه دانشجویان با موضوع مبارزه با مواد مخدر در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا حمایت مالی می کند.


رحمانی بر تشکیل کارگروه پیشگیری از اعتیاد ویژه دانشجویی با محوریت دانشگاه بین المللی (امام (ره ) تاکید کرد.


همچنین معاون دانشجویی دانشگاه بین المللی حضرت امام (ره) با اشاره به پتانسیل‌های موجود در دانشگاه در امر پیشگیری از اعتیاد، مشکلات مربوط به اجرای برنامه های فرهنگی و آموزشی با رویکرد پیشگیری از اعتیاد را برای دانشجویان مطرح کرد.


منبع: روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان قزوین 99.12.05

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است