Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 21 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 102
دیروز  ------------------دیروز ------------------752
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 2785

شناسایی و دستگیری عناصر اصلی قاچاق موادمخدر در اولویت کاری است

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 

 

 جانشین فرماندهی انتظامی قزوین گفت: شناسایی و دستگیری عناصر اصلی قاچاق موادمخدر از اولویت‌های کمیته مقابله با عرضه استان است.


سرهنگ عبدالمالکی در جلسه کمیته مقابله با عرضه موادمخدر استان قزوین که در شهر اقبالیه برگزار شد، بر برخورد قاطع نیروی انتظامی با توزیع‌کنندگان و خرده‌فروشان موادمخدر در سطح استان تاکید کرد.


وی افزود: در حوزه مقابله با عرضه، دستگاه قضایی، نیروی انتظامی و سایر دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی استان با حداکثر توان، برخورد قاطعی را با این معضل در پیش گرفتند که افزایش کشفیات انواع مواد مخدر و دستگیری‌ها در سال‌جاری بیانگر این موضوع است.


عبدالمالکی بیان کرد: شهر اقبالیه به دلیل وجود جمعیت ناهمگون و غیر بومی از شرایط حساسی برخوردار است، لذا همه دستگاه‌ها خصوصا نیروی انتظامی، شورای شهر، شهرداری، بخشداری و... وظیفه داریم با همکاری هم در برابر این آسیب بزرگ که همه اقشار خصوصا نسل جوان را مورد تهدید جدی قرار داده است برنامه ریزی و برخورد لازم را داشته باشیم.


وی با تاکید بر نگاه ویژه نیروی انتظامی به شهر اقبالیه تخصیص یک دستگاه کانکس و استقرار نیرو در آن را در راستای تقویت کلانتری اقبالیه عنوان کرد و افزود: فرماندهی شهرستان قزوین باید ضمن توجه ویژه به این شهر نسبت به تقویت و راه‌اندازی دایره موادمخدر و استفاده از نیروهای توانمند در این حوزه اقدام کند.


تکمیل بانک اطلاعاتی خرده فروشان به منظور کنترل و رصد آنان در سطح استان، اجرای طرح‌های پاکسازی نقطه‌ای توسط کلانتری، پیگیری راه‌اندازی مرکز نگهداری معتادان (کمپ) در اقبالیه، تقویت کلانتری اقبالیه، از اهم مواردی بود که جانشین فرماندهی انتظامی استان به آن‌ها اشاره کرد.


گفتنی است؛ شهر اقبالیه با 65 هزار نفر جمعیت در 7 کیلومتری شهر قزوین قرار داشته و از مناطق آلوده استان به شمار می‌آید.


منبع: روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان قزوین 99.12.06

 

پربازديدترين خبرها طي هفته گدشته

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است