Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 14 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 725
دیروز  ------------------دیروز ------------------691
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 2656

کشف 85 کیلوگرم موادمخدر در گیلان

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 

 


دبير شوراي هماهنگي مبارزه با موادمخدر استان گیلان از کشف 85 کیلوگرم موادمخدر در استان خبر داد.


دکتر اسماعیل حیدری آزاد در این رابطه گفت: در پی اجرای طرح پاک‌سازی مناطق آلوده در شهرستان رشت و در حین اجرای چهارمین مرحله از عملیات هدفمند بازرسی از منازل و خودروها که با پشتیبانی مرکز فنی پلیس و اطلاعات منابع خبری انجام شد، ضمن دستگیری 4 نفر از اعضای باند توزیع موادمخدر، مجموعاً 28 کیلو و 500 گرم موادمخدر از نوع تریاک کشف شد.


وی اضافه کرد: عوامل و نیروهای پلیس مبارزه با موادمخدر استان با اجرای طرح پاک‌سازی مناطق آلوده ضربات سنگینی بر شبکه قاچاق و توزیع موادمخدر در استان گیلان وارد آورده اند.


دبير شورا ادامه داد: همچنین در پی رصد اطلاعاتی باند تهیه و توزیع موادمخدر در شهرستان فومن، با اجرای یک عملیات هدفمند توسط تیم عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر استان مقدار 31 کیلوگرم ماده مخدر از نوع حشیش کشف و در این رابطه یک نفر به‌عنوان متهم اصلی پرونده دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد.


حیدری آزاد ضمن تقدیر از تلاش شبانه‌روزی دستگاه‌های مقابله‌ای استان افزود: بی‌شک افزایش هماهنگی‌ها و هم‌افزایی دستگاه‌های انتظامی، اطلاعاتی و پشتیبانی‌های قضائی نقش بسزایی در توفیق برنامه‌ها و اقدامات حوزه مقابله با ورود و عرضه موادمخدر دارد که خوشبختانه عملکرد بسیار خوب و مطلوب استان گیلان در این حوزه نشانگر ارتقاء و افزایش سطح همکاری‌ها و هماهنگی‌ها بین دستگاه‌های عضو کمیته مقابله با ورود و عرضه موادمخدر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان می‌باشد.


وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: کارشناس شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان و مأمورین پلیس مبارزه با موادمخدر استان، طی بازدیدهای دوره‌ای از پارکینگ خودروهای توقیفی و مصادره‌ای، موفق به کشف 24 کیلو و 500 گرم تریاک در قالب 71 بسته، در یکی از خودروها شدند. این مقدار ماده مخدر به طرز ماهرانه‌ای در قسمت پشتی خودرو و در زیر باندهای پخش جاسازی شده بود که توسط کارشناس شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان کشف شد، در مراحل قبلی بازرسی نیز، از خودروی مذکور مقدار 40 کیلوگرم موادمخدر سنتی کشف شده بود.


دبير شورا گفت: همچنین در پی رصد اقدامات مجرمانه یکی از عناصر اصلی توزیع موادمخدر در شهرستان رشت، موضوع در دستور کار مرکز فنی پلیس مبارزه با موادمخدر استان قرار گرفت و با توقیف خودروی سواری حامل موادمخدر در منطقه سراوان رشت ضمن دستگیری عنصر مذکور، مقدار 2 کیلوگرم ماده صنعتی شیشه و هروئین کشف شد.


حیدری آزاد ضمن تقدیر از عملکرد دستگاه‌های مقابله‌ای استان به‌ویژه نیروی انتظامی و پلیس مبارزه با موادمخدر استان افزود: بی‌تردید افزایش هماهنگی‌ها و هم‌افزایی دستگاه‌های اطلاعاتی، قضائی و انتظامی نقش مؤثری در موفقیت برنامه‌ها و اقدامات حوزه مقابله با ورود و عرضه موادمخدر دارد.


منبع: روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان گیلان 99.12.06

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است