Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 39 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 2529
دیروز  ------------------دیروز ------------------2614
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 7161

توقف یک خودروی حامل مواد مخدر در شهرستان بم/ 284 کیلو تریاک کشف شد

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 

 


فرمانده انتظامی و رئیس کمیته مقابله با ورود و عرضه مواد مخدراستان کرمان، گفت: یک دستگاه خودروی ساینا حامل موادمخدر که با انجام حرکات خطرساز در صدد فرار بود با شلیک ماموران پلیس"بم"قبل از ورود به شهر متوقف شد.


سردار"عبدالرضا ناظری"در تشریح این خبر اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان "بم" با انجام کار اطلاعاتی دقیق از عبور یک دستگاه خودروی ساینا حامل موادمخدر از این شهرستان مطلع و در چند نقطه از محور"زاهدان-بم" مستقر شدند.


وی افزود: در این رابطه ماموران هنگام پایش هدفمند این محور متوجه تردد خودروی مورد نظر در یک نقطه از جاده بخش"بروات" شهرستان "بم" شدند و ضمن تعقیب و مراقبت نامحسوس این خودرو به راننده آن دستور ایست دادند اما با انجام حرکات خطرساز و فرار این خودرو به سمت شهر"بم"روبه رو شدند.


فرمانده انتظامی استان کرمان تصریح کرد: ماموران پلیس به جهت جلوگیری از ورود این خودروی خطرساز به محدوده شهر و پیشگیری از وقوع هرگونه سانحه برای شهروندان با شلیک دقیق به لاستیک ها موفق شدند این خودرو را متوقف و ضمن دستگیری راننده 284 کیلو تریاک از آن کشف کنند.


سردار "ناظری" در پایان با اشاره به تشکیل پرونده و معرفی این متهم به مراجع قضائی یادآور شد: هر چند که ممکن است سوداگران مرگ برای انتقال مواد خانمانسوز مخدر به هر ترفند و حرکتی دست بزنند اما پلیس نیز هر جا که لازم باشد دست توانا و اقتدار خود را رو و تلاش می کند در کنار دستگیری عاملان هرگونه جرم، هیچ آسیبی به شهروندان وارد نشود.


منبع: روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان کرمان99.12.10

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است