Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 37 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 2720
دیروز  ------------------دیروز ------------------2614
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 7352

یکی از شروط موفقیت در برنامه‌های پیشگیرانه، استمرار است

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 

 

 


دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان مرکزی گفت: برنامه‌های پیشگیرانه باید مدام تکرار شوند تا در اذهان عموم مردم به خصوص نوجوانان و جوانان حک شوند و براین اساس در رفتار فرد تأثیر داشته باشند.


احمد ملک حسینی در جلسه‌ای که به منظور افزایش برنامه های تبلیغات اسلامی با رئیس تبلیغات شهرستان اراک برگزار شد، گفت: با توجه به باورهای دینی آحاد جامعه، تبلیغات اسلامی می‌تواند با بهره مندی از ظرفیت در دسترس مثل روحانیون، ائمه جماعات، مداحان مردم را به آموزش مهارت های پیشگیری از اعتیاد دعوت کنند.


وی افزود: با توجه به اینکه پیشگیری بسیار مهم و گام نخست و اولویت در برنامه های مبارزه با مواد مخدر می باشد، از این رو تمرکز بر پیشگیری اولیه یا همان قشر سالم جامعه است.


وی گفت: باید برنامه‌های پیشگیری به نوعی باشند که همه اقشار جامعه به خصوص نوجوانان و جوانان را ترغیب به آموختن مهارت های زندگی و مهارت تاب آوری و سایر مهارت های مهم و اساسی زندگی کنند.


دبیر شورا اظهار کرد: یکی از شروط موفقیت در برنامه‌های پیشگیرانه استمرار در برنامه‌ها می‌باشد؛ چرا که تکرار و مداومت می‌تواند اثر بخشی را افزایش دهد.


ملک حسینی ضمن تشکر از اقدامات صورت گرفته توسط تبلیغات اسلامی گفت: شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان آمادگی جهت همکاری و هماهنگی جهت اجرای برنامه های پیشگیری از اعتیاد را در تبلیغاتت اسلامی، اعلام می دارد.


در ادامه رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گفت: با توجه به ظرفیت های بالایی که تبلیغات اسلامی دارد از جمله پایگاه های اجتماعی که در نقاط آلوده مستقر هستند، افراد بسیاری را می توانیم در جهت برنامه های آگاه سازی تحت پوشش قرار دهیم که ان شاءالله با کاهش شیوع ویروس کرونا، قطعاً پرتوان تر در اجرای برنامه ها ظاهر می شویم.


منبع: روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان مرکزی99.12.10

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است