Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 48 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 2697
دیروز  ------------------دیروز ------------------2614
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 7329

ایجاد فرصت شغلی برای 2000 نفر از بهبودیافتگان و خانواده آنان در غرب استان تهران

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 

 

 

 


دبير شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدرغرب استان تهران از برگزاری جلسه امضا تفاهم نامه ایجاد اشتغال برای 2000 نفر  بهبودیافتگان و خانواده آنان خبر داد و گفت: با این اقدام، مشکل اشتغال بهبودیافتگان غرب استان تهران رفع می‌شود.


جلسه امضا تفاهم نامه ایجاد اشتغال برای 2000 نفر  بهبودیافتگان و خانواده آنان در محل فرمانداری قدس با حضور فاتحی دبیر شورای هماهنگی غرب استان، واثقی فرماندار شهرستان قدس، کاویانی دادستان، ضیایی پور دبیر کمیته توسعه مشارکتهای استان و دیگر روسای ادارات استانی و شهرستانی برگزار شد.


مجید فاتحی در حاشیه این جلسه گفت: با توجه به اهمیت حوزه صیانت و اشتغال در سیاست‌های ابلاغی ستاد، این شورا با برنامه‌ریزی‌ها، برگزاری جلسات تخصصی، نشست‌های اختصاصی توجیهی با فرمانداران و نیز کارگروه‌های صیانت و اشتغال در شهرستان‌های غرب استان، در گام نخست با مشارکت فرمانداری و دادستانی شهرستان

قدس نسبت به انعقاد تفاهم نامه چند جانبه با بخش خصوصی (یکی ازکار آفرینان توانمند کشور درزمینه تولید انواع قطعات برقی خوردرو ) برای ایجاد اشتغال 2000 نفر از مددجویان و بهبود یافتگان در قالب اشتغال حین درمان وپس از بهبودی اقدام کرد.
وی افزود: در این تفاهم نامه که به امضاء اینجانب، فرماندار شهرستان قدس ، دادستان وکارآفرین رسید، مقرر شد مددجویان، بهبودیافتگان وخانواده آنان در سه فرآیند حین درمان (در مرکز اخوان و مراکز نگهداری مجاز)، کار در منزل (بهبودیافته  و خانواده ایشان ) وکار در کارخانه به کار گیری و مشغول به کار شوند.


دبیر شورا بیان کرد: در حال حاضر  در مرکز اخوان 500 نفر از مددجویان تحت آموزش قرار گرفته و مشغول به کار شده‌اند که در نظر است با برنامه‌ریزی‌های انجام شده در مراحل بعدی تا تکمیل ظرفیت، مددجویان در مرکز مذکور و سایر مراکز مشغول به کار شده و نهایتا پس از پایان دوره درمان نیز به کارخانه جهت عقد قرارداد رسمی (با ضوابط وزارت کار) معرفی و شروع بکار کنند.


فاتحی افزود: تا قبل از این تفاهم نامه نیز، 370 نفر از بهبودیافتگان و خانواده‌های ایشان براساس تفاهم نامه‌‍‌های قبلی (با 9 کارآفرین) شاغل و مورد حمایت این شورا می‌باشند.


منبع: روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر غرب تهران99.12.10

 

پربازديدترين خبرها طي هفته گدشته

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است