Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 46 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 548
دیروز  ------------------دیروز ------------------1879
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 7867

فعالیت 29 فرهنگسرای شهر تهران در حوزه پیشگیری از اعتیاد

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 

 


سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در 29 فرهنگسرای سطح شهر تهران اقداماتی را در زمینه پیشگیری از اعتیاد انجام داده است.


دکتر امیر حسین یاوری معاون کاهش تقاضا و توسعه مشارکت‌های مردمی ستاد مبارزه با مواد مخدر با هدف بررسی میدانی از اقدامات انجام شده در فرهنگسرای یاریگران زندگی به همراه معاون فرهنگی سازمان فرهنگی- هنری شهرداری از این فرهنگسرا، واقع در میدان قیام بازدید کرد.


سید علیرضا فاطمیان پور معاون فرهنگی سازمان فرهنگی- هنری شهرداری در ابتدای این بازدید، گزارشی مختصر در مورد رویکردها و اقدامات کلان سازمان در 29 فرهنگسرای سطح شهر در زمینه پیشگیری از اعتیاد و خصوصیات منطقه 12 شهرداری ارائه کرد.


همچنین ایمانپور، رئیس فرهنگسرای یاریگران زندگی، مطالبی راجع به اهم اقدامات فرهنگسرا طی یکسال گذشته و احداث سالن اجتماعات مجهز به امکانات سمعی و بصری به ظرفیت80 نفر  بیان کرد.


وی افزود: منطقه ۱۲ شهرداری، یکی از مناطق قدیمی شهر تهران محسوب می‌شود و با مساحتی معادل 17 کیلومتر مربع -شامل ۶ ناحیه و ۱۴ محله- در مرکز شهر واقع شده است.


رئیس فرهنگسرای یاریگران زندگی در ادامه، مهم‌ترین ویژگی این منطقه را قرار گرفتن بازار تهران و بسیاری از مراکز و نهادهای دولتی، وزارتخانه‌ها و سفارتخانه‌ها خواند و گفت: منطقه از سمت شمال به خیابان انقلاب اسلامی، از سمت جنوب به خیابان شوش، از سمت شرق به خیابان ۱۷ شهریور و از سمت غرب به خیابان‌های حافظ و وحدت اسلامی محدود می‌باشد.


ایمانپور ادامه داد: بنای ۱۳۰ ساله فرهنگسرا مربوط به ایستگاه اولین قطار بین شهری تهران مشهور به ماشین دودی به مقصد حرم حضرت عبدالعظیم است که ۷۰۰ متر زیر بنا دارد و مساحت بوستان کوثر که محل قرار گرفتن فرهنگسرای نهج‌البلاغه است، نزدیک به دو هزار و ۸۰۰ متر مربع می‌باشد.


گفتنی است؛ مقرر شد با هدف گسترش همکاری‌های مشترک در زمینه مبارزه با مواد مخدر و استفاده از ظرفیت‌های آن سازمان، تفاهم‌نامه‌ای فی ما بین ستاد مبارزه با مواد مخدر و سازمان فرهنگی هنری شهرداری برای سال 1400 منعقد شود.


منبع: روابط عمومی ستاد مبارزه با موادمخدر 99.12.17

پربازديدترين خبرها طي هفته گدشته

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است