Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 50 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 695
دیروز  ------------------دیروز ------------------1879
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 8014

اجرای برنامه‌های پیشگیری از اعتیاد در محیط‌های کارگری ضروری است

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 

 دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قزوین، اجرای برنامه‌های پیشگیری از اعتیاد در محیط‌های کارگری را ضروری خواند.


علی رحمانی به همراه معاون فرماندار شهرستان آبیک، معاون تعاون کار و رفاه اجتماعی استان با مدیران و کارگران واحد تولیدی فورج البرز آبیک دیدار کرد و در نشست توجیهی که با حضور مدیر عامل و سرپرستان واحد های مختلف این شرکت برگزار شد، بر لزوم توجه ویژه به سلامت روانی و جسمی کارگران و اجرای برنامه‌های آگاهسازی از آسیب‌های اجتماعی از جمله اعتیاد به مواد مخدر تاکید کرد.


وی افزود: یکی از معضلات اساسی جوامع مختلف از جمله جامعه اسلامی در عصر جدید گسترش  مصرف مواد مخدر است که استکبار جهانی و در راس آنها آمریکا با حضور در افغانستان در گسترش کشت گیاهان مخدر نقش اساسی دارد.


دبیر شورا بیان کرد: کشور ما در مسیر قاچاق این مواد افیونی قرار گرفته است؛ لذا شاهد ورود گسترده انواع مواد مخدر به کشور از سوی کشور همسایه هستیم.


رحمانی گفت: بهترین و موثرترین اقدام اجرای برنامه‌های پیشگیری از اعتیاد و آگاهسازی نسل جوان از مضرات وآسیب های جبران ناپذیر آن است، لذا همه ما مسئولیت اجتماعی و قانونی داریم تا در برابر این معضل اجتماعی برنامه‌ریزی کنیم و هوشیاری لازم را داشته باشیم.


وی با اشاره به آمار شیوع شناسی انجام شده در جمعیت‌های مختلف بر ضرورت توجه ویژه به سلامت کارگران تاکید کرد و خواستار همکاری مدیران شرکت در اجرای برنامه های پیشگیری از اعتیاد شد.


گفتنی است؛ در این جلسه کتابچه های آموزشی 44 باور غلط  از سوی دبیر خانه شورا به شرکت اهداء و از بخشهای مختلف و تولیدات این شرکت بازدید شد.


منبع: روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قزوین99.12.17

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است